serwis narciarski i snowboardowy gliwice

O KS Sport-Service Gliwice

Zapraszamy do zapoznania się z profesjonalnym serwisem narciarskim i snowboardowym w Gliwicach.

Serwis narciarski KS SPORT-SERVICE Gliwice zaprasza wszystkich narciarzy i snowboardzistów do swojej siedziby przy ul. Dolnej Wsi 47. Gliwice to miasto pełne miłośników białego szaleństwa. Dlatego wszystkim z nich pragniemy zapewnić profesjonalny serwis nart i snowboardów.

Nasze wyposażenie stanowią najwyższej jakości nowoczesne technologicznie maszyny firmy RoffB. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów świadcząc takie usługi jak wyrównanie ślizgu na kamieniu oraz tuning krawędzi bocznych i dolnych na dyskach ceramicznych. Dla zawodników wykonujemy tuning ręczny sportowy przy wykorzystaniu tajników eksperckiej wiedzy zdobytej podczas wielu zagranicznych szkoleń.

Nasze atuty to trzydziestoletnie doświadczenie i fachowy personel wykorzystujący nowoczesne technologie w procesie serwisowania nart i snowboardów.

Gwarantujemy najwyższy standard wykonywanych usług.
Korzystając regularnie z naszego serwisu zapewniasz sobie maksymalną przyjemność z jazdy na nartach czy snowboardzie oraz wpływasz istotnie na wzrost swojego bezpieczeństwa na stoku.


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/kssportpue/www/serwisgliwice/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 188

„Świetne przygotowanie nart komórkowych do zawodów. Dzięki profesjonalnemu ręcznemu tuningowi krawędzi moje narty zyskały doskonałe trzymanie nawet na oblodzonym stoku. Na pewno będę od teraz stałym klientem tego serwisu.”

Marcin Ś., ok. Gliwic

„Profesjonalne podejście do klienta. Bogaty i nowoczesny park maszynowy, doświadczony personel. Deska posmarowana dobrym smarem na gorąco żelazkiem śmigała po śniegu jak nigdy dotąd. Warto zapłacić za taką usługę.”

Tomasz O.

„Fachowy personel, rzeczowe podejście do klienta. Efekt końcowy: genialnie przygotowana do jazdy deska i maksymalna uciecha na stoku.”

Andrzej C., ok. Gliwic

„Miła i profesjonalna obsługa. Wysoki poziom świadczonych usług dla takich jak ja wymagających klientów. Narty genialnie przygotowane – pełna frajda z jazy. Gorąco polecam.”

Anna T, Gliwice

„Po odbiorze nart z serwisu szybko pognałem sprawdzić je na stoku. Dobrze trzymały na krawędziach i lekko dały się prowadzić. Czerpałem czystą radość.”

Janusz Z., Gliwice

O KS Sport-Service Gliwice

Zapraszamy do zapoznania się z profesjonalnym serwisem narciarskim i snowboardowym w Gliwicach.

KS SPORT-SERVICE Gliwice

KS SPORT SERVICE Gliwice

KS SPORT-SERVICE

KS SPORT SERVICE

serwis narciarski